Hakkımızda

DUAL SISTEM, DUALSISTEM, USKUDAR, DUAL

Firmamız Hakkında

DUAL SİSTEM, bilişim ürünleri tedarik, kurulum, işletme, enerji sektörü iş çözümleri, güvenlik sistemleri, sistem entegrasyonu, yazılım, servis ve bakım hizmetleri, network çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunan bilişim firmasıdır.

Dual Sistem

Firmamız, Türkiye İletişim ve Bilişim Teknolojileri sektöründe, bilişim ürünleri distribütörlüğü, sistem kurulumu, enerji projeleri, otomasyon ve güvenlik sistemleri projeleri yürütmektedir.

Gelişen iletişim teknolojilerinin sunduğu araçları doğru, gerektiği gibi kullanmak nerdeyse zorunluluk haline geldi. Teknoloji, hayatımızın her alanında köklü değişiklikler yaratıyor, tüm iletişim araçlarına, tüm endüstriyel alanlara nüfuz ediyor.

Ticaret ve rekabette ulusal sınırlar adım adım kalkıyor. Bu koşullarda yenilikçi, buluşçu ve yaratıcı çözümlere duyulan gereksinim giderek artıyor.

FFFFFFFFFf

Çözümlerimizin hem ileri teknolojilerin sunduğu olanaklardan kolayca yararlanılması ve insanlığa yeni olanaklar sunması, hem de sürdürülebilir, mutlu bir yaşam sunması için çalışıyoruz.

Yeni iş modellerimiz ve tüketici odaklı, özgün ve farklı yaklaşımımızla, gelişim sürecine artı değer katacak lider iletişim teknolojileri şirketlerinden biri olmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda, kaliteyi artırmak, müşterilerimizle uzun soluklu işbirliği ve hedef ortaklığı gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Yüksek teknolojik kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş disipliniyle yürüttüğümüz projelere her geçen gün yenilerini ekliyoruz.