DUAL SISTEM, DUALSISTEM, USKUDAR, DUAL

İLERİ TEKNOLOJİ

İleri teknolojilerin sunduğu olanaklardan yararlanılarak ihtiyaçları doğru belirliyor, sürdürülebilir ve verimli sistemler kuruyoruz.

DUAL SISTEM, DUALSISTEM, USKUDAR, DUAL

İNOVATİF TEMELLİ SİSTEM ENTEGRASYONU

Bilişim ürünleri, iş çözümleri, güvenlik sistemleri, dış kaynak kullanımı, servis - bakım hizmetleri, network çözümleri ve danışmanlık hizmetlerini bir arada sunuyoruz.

DUAL SISTEM, DUALSISTEM, USKUDAR, DUAL

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Projelerimizi Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve İş Disipliniyle yürütüyor; müşterilerimizle uzun soluklu işbirliği ve hedef ortaklığı gerçekleştiriyoruz.

DUAL SISTEM, DUALSISTEM, USKUDAR, DUAL

ÜRÜN-ARGE

Müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği ürünleri birlikte tasarlıyor, geliştiriyor, üretiyoruz, kuruyor ve işletiyoruz.

DUAL SISTEM, DUALSISTEM, USKUDAR, DUAL

DANIŞMANLIK

İnovatif iş çözümlerimiz ve farklı yaklaşımımızla, tüketicilerin sürecine artı değer katacak çözümler öneriyoruz.

DUAL SİSTEM

DUAL SİSTEM, bilişim ürünleri tedarik, kurulum, işletme, enerji sektörü iş çözümleri, güvenlik sistemleri, sistem entegrasyonu, yazılım, servis ve bakım hizmetleri, network çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunan bilişim firmasıdır. Firmamız, Türkiye İletişim ve Bilişim Teknolojileri sektöründe, bilişim ürünleri distribütörlüğü, sistem kurulumu, enerji projeleri, otomasyon ve güvenlik sistemleri projeleri yürütmektedir. Gelişen iletişim teknolojilerinin sunduğu araçları doğru, gerektiği gibi kullanmak nerdeyse zorunluluk haline geldi. Teknoloji, hayatımızın her alanında köklü değişiklikler yaratıyor, tüm iletişim araçlarına, tüm endüstriyel alanlara nüfuz ediyor. Ticaret ve rekabette ulusal sınırlar adım adım kalkıyor. Bu koşullarda yenilikçi, buluşçu ve yaratıcı çözümlere duyulan gereksinim giderek artıyor.

Yeni iş modellerimiz ve tüketici odaklı, özgün ve farklı yaklaşımımızla, gelişim sürecine artı değer katacak lider iletişim teknolojileri şirketlerinden biri olmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda, kaliteyi artırmak, müşterilerimizle uzun soluklu işbirliği ve hedef ortaklığı gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Çözümlerimizin hem ileri teknolojilerin sunduğu olanaklardan kolayca yararlanılması ve insanlığa yeni olanaklar sunması, hem de sürdürülebilir, mutlu bir yaşam sunması için çalışıyoruz. Bizler, yaşamınızı kolaylaştırmak, iş hayatınızda verimi artırmak, ölçeklendirmek için, makul ve kabul edilebilir maliyetlerle, uzun vadeli işbirliği kurmak istiyoruz. Yüksek teknolojik kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş disipliniyle yürüttüğümüz projelere her geçen gün yenilerini ekliyoruz.